Herman Miller Aeron – czy to faktycznie siedzisko idealne?

Herman Miller cieszy się dużą popularnością. Wiele osób pozytywnie wypowiada się na temat jego twórczości. Szczególnie przedsiębiorcy cenią sobie jego projekty. Producent oferuje bowiem ergonomiczne wyposażenie do biura, nad którym nierzadko pracowali lekarze i naukowcy zajmujący się między innymi fizykoterapią. Sprawdźmy i przekonajmy się, czy faktycznie jest czym się zachwycać!

Herman Miller Aeron – fotel o wielu zaletach

Aeron to jedna z najciekawszych propozycji producenta. Projekt powstał już w 1994 roku, kiedy to zadebiutował po raz pierwszy. Jednak od tamtej pory wiele się zmieniło. To, w jakiej formie możemy dzisiaj oglądać Aeron, zawdzięczamy licznym modernizacjom. Choć fotel zachował swoją charakterystyczną formę, został dopasowany do współczesnych standardów. Herman Miller Aeron jest wyjątkowy, ponieważ w jego konstrukcji zrezygnowano z pianek i tkanin. Dzięki temu pozbyto się bolączek długotrwałego siedzenia, jak ciepło i wilgoć. Ponadto Aeron pomaga utrzymać zdrową dla kręgosłupa, wyprostowaną postawę z uniesioną klatką piersiową i miednicą lekko pochyloną do przodu. Co ciekawe, siedzisko jest zaprojektowane w taki sposób, by dosłownie ,,popychać” nas do pracy. Na szczęście przy tym nie zagraża dobru pleców.

Herman Miller Aeron – kupować czy nie?

Powyższe zalety nie każdego przekonają. Jednak Aeron skrywa w sobie jeszcze więcej niespodzianek. Przede wszystkim porusza się wraz z ciałem, dostosowując się tym samym do przyjmowanych przez nas pozycji. Płynnie przechodzi z pozycji wyprostowanej do zrelaksowanej. Ponadto jest dostępny aż w trzech wariantach. Wszystkie znajdziesz u autoryzowanego dealera marki https://www.bakata.pl/kategoria-produktow/krzesla-biurowe/herman-miller-krzesla-biurowe/. Dzięki temu, że producent oferuje kilka rozmiarów, łatwiej dopasować siedzisko do specyfiki pracy oraz użytkowników. Marka uśmiecha się także do osób starających się żyć ekologicznie – Herman Miller Aeron to fotel opracowany z materiałów przyjaznych środowisku. Można więc śmiało powiedzieć, że siedzisko faktycznie jest warte uwagi i można na nie postawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *