Kulki gejszy kiedy efekty

Kulki gejszy to inaczej kuki waginalne lub kulki miłości. Ich zastosowanie to ćwiczenie mięśni Kegla, czyli mięsnie dna miednicy. Mięśnie te pomagają w prawidłowym trzymaniu moczu, a także utrzymują narządy miednicy we właściwym miejscu.

Do czego służą kulki gejszy?

Kulki gejszy pomagają utrzymać mięśnie dna miednicy w prawidłowym ułożeniu, a także utrzymać je w dobrej kondycji, ponieważ słabną one wraz z wiekiem. Również mają wpływ na doznania seksualne i wspierają prawidłową pracę pęcherza. Ich stosowanie zaleca się osobą, które mają problemy z nietrzymaniem moczu, przyszłym mamą, które pragną przygotować się do porodu, czy też kobietą po porodzie i tym, które pragną czerpać większą radość z seksu.

Jak stosować kulki gejszy?

Najważniejsza jest wygoda. Kulki gejszy należy umieścić w pochwie, głębokość ich umieszczenia jest kwestią indywidualną. Ich aplikacja może być porównywalna do włożenia tamponu. Należy zakładać je w ciągu dnia i nosić podczas wykonywania codziennych obowiązków. Kulki zaczynają działać dopiero kiedy jesteśmy w ruchu, np. podczas chodzenia. Kulki waginalne dadzą najlepsze efekty, kiedy kobieta będzie, dodatkowo poruszała miednicą na boki, w przód i w tył. Jeżeli podczas ćwiczeń fizycznych, takich jaki bieganie, czy taniec, kobieta będzie używała kulek gejszy, efekty będą lepsze.
Pierwsze efekty używania kulek gejszy można dostrzec już na samym początku ich stosowania. Już po pierwszym miesiącu ćwiczeń mięśnie Kegla są silniejsze. Należy pamiętać o systematycznych ćwiczeniach, które nie powinny trwać dłużej niż 3 godziny dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *